HomeSweetΧΩΜ4....The "All Terrain Story"..

advag990

WildRider
Δημοσιεύσεις
55
Ηλικία
40
Περιοχή
Βύρωνας
Όνομα
Βαγγέλης
Bike
KTM ADVENTURE S
Στην κατάλληλη φάση ξαναβολτάραμε με @Kaf & @advag990 !!Πρεπει να φτιαξω και εγω μια καρτα με video που εχω σύντομα!!
Το χθεσινο εκατσα μεχρι τις 2 κ προσπαθουσα να μαθω το προγραμμα! Επεται κ συνεχεια!!

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

advag990

WildRider
Δημοσιεύσεις
55
Ηλικία
40
Περιοχή
Βύρωνας
Όνομα
Βαγγέλης
Bike
KTM ADVENTURE S
Χαζεύω τα βίντεο και απορώ

Περάσαμε από όλα αυτά τα μέρη;

Με την πρώτη ευκαιρία θα κάνω μια επανάληψη
Αξίζει!!
Κατσε μονο αδερφε να τελεωσουν οι περιορισμοι και δινουμε ξανα ραντεβου στη Δοξα για επαναληψη! Δεν εισαι μονος!!
 

mAthosalas

KEEP it simple...RIDE
RideWild Team
Admin
Δημοσιεύσεις
5.626
Ηλικία
52
Περιοχή
ΧΩΜ
Όνομα
Κώστας
Bike
R1150GSA BumbleBee
Αφηνω αυτο εδω να υπαρχει...προταση?μεγαλα παιδια?γούρια?βιτσια αφου?...ίδωμεν...:sh

Χιλιομετρα πισω,απο τοτε που πηρα την Γερμανιδα ταξιδευε μαζι μου παντου κι ενας "special" συνταξιδιωτης...Παντου μαζι,ειναι απο αυτα που λεμε "γούρια" ή οπως θες...:oops::rolleyes:
Εδω στα καραφλά μαζι μου...
dIH2WwX.jpg

Eφευγα ταξιδακια μικρα η μεγαλα τον κουμπωνα πανω και φυγαμε παρεα...
Εδω ειναι η τελευταια φωτο που ταξιδεψε μαζι μου...στο ΧΩΜ4,αυτη η απολαυστικη βουτια στη μερεντα στα ψηλα της Ζηριας...(ειναι εκει που δειχνει το βελακι.....................)
phgEDAg.jpg


Επομενη φωτο λιγο μετα υπο βροχη κι ενω περιμενα τα υπολοιπα παιδια που παλευαν αναμεσα σε βούτες στη μερεντα και στο βροχερο γρασιδακι...και διαπιστωνω οτι πάπαλα...ο συνταξιδιωτης δεν ειναι μαζι :cry:
RKLUTqA.jpg


Ε ναι...θα ξαναπαω ΕΚΕΙ απάνου οταν μπορεσω(με παρεα ειπες?....να η προταση :censored: )ισως να τον ξαναβρω...αν δεν τον εχει βρει καποιος αλλος βεβαια και αν βρεθει κιολας...Εκει πανω στη Ζηρια εμεινε εκει ο Οβελιξ σε μια αποσταση περιπου 2 χιλιομετρων ισως κατι λιγοτερο...

Μικρη η αγοραστικη αξία του αλλά πολυ μεγαλη για προσωπικους λογους...και αφου :sh
oXlpDs6.jpg


Θα σε βρω παλι Γαλατη μου...!xaxa
 
Τελευταία επεξεργασία:

rigas

RideWild Team
Admin
Δημοσιεύσεις
3.379
Ηλικία
46
Περιοχή
Aίγιο
Όνομα
Σπυρος
Bike
Yamaha T7
Honda Super Blackbird
Κώστα θα πάμε σίγουρα γιατί έχει αφήσει και ο @Mike.l μια προστασία φαναριού στην Δασίου από το gs.Τωρα...τι θα βρούμε στα χιόνια....Αγνωστο!
 

K.D.

WildRider
Δημοσιεύσεις
587
Ηλικία
40
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Δημητρης
Bike
R 1150 GS
Κώστα θα πάμε σίγουρα γιατί έχει αφήσει και ο @Mike.l μια προστασία φαναριού στην Δασίου από το gs.Τωρα...τι θα βρούμε στα χιόνια....Αγνωστο!
Μήπως να κάνετε υπομονή καμία 10αρια μερες που θα είμαι κι γω κατα κει;;;;ήρεμα ρωταω😎
 
Τελευταία επεξεργασία:

rigas

RideWild Team
Admin
Δημοσιεύσεις
3.379
Ηλικία
46
Περιοχή
Aίγιο
Όνομα
Σπυρος
Bike
Yamaha T7
Honda Super Blackbird
Μήπως να κάνετε υπομονή καμία 10αρια μερες που θα είμαι κι γω κατα κει;;;;ήρεμα ρωταω😎
Για τοτε μιλάμε μαρη εσυ μαρτυριάρα!!
 

advag990

WildRider
Δημοσιεύσεις
55
Ηλικία
40
Περιοχή
Βύρωνας
Όνομα
Βαγγέλης
Bike
KTM ADVENTURE S
Σας έχω δώσει ήδη και παρακολουθείστε!:devilish::devilish::devilish::devilish:
Μπορω να σε φτασω και σενα μεχρι εκει!!!! Πες μου το ναι κ φυγαμε!!!!

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom