No mercy for the neighbours(make my day)

MichaelCrf

V-tech spirit..!
WildRider
Δημοσιεύσεις
664
Ηλικία
46
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Μιχάλης
Bike
Honda Crf250l Honda Crf300Rally


Στάλθηκε από το Mi A2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

ts@k

RideWild Team
Μod
Δημοσιεύσεις
479
Ηλικία
30
Περιοχή
Χανιά
Όνομα
Γιάννης
Bike
Suzuki drz400s
Πολύ ωραία διοργάνωση το schoolwave . Κάθε χρονιά εμφανίζονται 3-4 διαμαντάκια αλλά και δεκάδες αξιόλογες προσπάθειες.

Πρόσφατα είχα κολλήσει με τη φωνή και την ενέργεια της κοπελιάς στη σκηνή. Σε παραδοσιακό μάλιστα...



Και κάτι πιο hard από τα λυκειακά μου χρόνια. Δυο βίντεο που θυμάμαι να λιώνω.


στο 3:00 πόλεμος...
 

K.D.

WildRider
Δημοσιεύσεις
587
Ηλικία
40
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Δημητρης
Bike
R 1150 GS
Πολύ ωραία διοργάνωση το schoolwave . Κάθε χρονιά εμφανίζονται 3-4 διαμαντάκια αλλά και δεκάδες αξιόλογες προσπάθειες.

Πρόσφατα είχα κολλήσει με τη φωνή και την ενέργεια της κοπελιάς στη σκηνή. Σε παραδοσιακό μάλιστα...



Και κάτι πιο hard από τα λυκειακά μου χρόνια. Δυο βίντεο που θυμάμαι να λιώνω.


στο 3:00 πόλεμος...
Οι Γης Μαδιάμ όντως εντυπωσιακές!κι γω το εχω φάει το κοληματακι μου! Μακάρι να υπάρχουν κι άλλες τέτοιες διοργανώσεις γιατί πηξαμε στα ριάλιτι!
 

paschalis

WildRider
Δημοσιεύσεις
2.564
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Paschalis
Bike
R 1250 GS, ΜΖ 686 Βaghira
Θα μπω μέσα στα ηχεία με αυτήν την τρέλα θέλω μια τεκίλα σε ένα άσπρο bar στο Μαιάμι
να έχει μεγάλα άσπρα ηχεία και μαύρες κούκλες να χορεύουν επάνω τους ένταση μαέστροοοο

 

Melatos

WildRider
Δημοσιεύσεις
2.343
Ηλικία
40
Περιοχή
Πατρα
Όνομα
Θεμιστοκλής
Bike
Africa Queen
Χωρίς να είμαι fan του συγκεκριμένου είδους μουσικής αλλά ούτε και των ανεμογεννητριών, όντας όμως fan του βουνού, και δη του συγκεκριμένου λόγω γειτνίασης με τον τόπο κατοικίας, αλλά και ενθουσιώδεις με τέτοιες προσπάθειες όπως η ακόλουθη, παραθέτω το παρακάτω video.
@rigas τα παιδιά έχουν και ηλεκτρογεννήτρια, λες να ετοιμάζουν καμία πανελλήνια?


 

Melatos

WildRider
Δημοσιεύσεις
2.343
Ηλικία
40
Περιοχή
Πατρα
Όνομα
Θεμιστοκλής
Bike
Africa Queen
Villagers of Ioannina City
Alive in Athens
Ενα live που έγινε στις 15/2/2020 πριν οι απαγορέυσεις μπουν για τα καλά στις ζωές μας
Τo live ξεκίνησε στις 23.00
Αν έχεις βαρεθεί το " Στην υγειά μας ρε παιδια" για να ψυχαγωγηθείς το Σαββατόβραδο, άκου και δες αυτό!

 

Melatos

WildRider
Δημοσιεύσεις
2.343
Ηλικία
40
Περιοχή
Πατρα
Όνομα
Θεμιστοκλής
Bike
Africa Queen
6 Μαϊου σήμερα, του Αγίου Γεωργίου σύμφωνα με το Γρηγοριανό ημερολόγιο και στα Βαλκάνια γιορτάζεται το Τζουρτζεβνταν ή Εντερλεζι!
Είναι όμως και η ημερομηνία του ερχομού της Άνοιξης των Νομάδων, καθώς από τις 6/5 και έπειτα ξεκινούσαν τα κοπάδια τις μετακινήσεις του από τα χειμαδιά προς τα ορεινά λιβάδια!

 

paschalis

WildRider
Δημοσιεύσεις
2.564
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Paschalis
Bike
R 1250 GS, ΜΖ 686 Βaghira
Σαββατοκύριακο μπροστά στη θάλασσα με Kosmos 93.6
(η μαιμού βούτηξε τον κ:mad:λο της στη μπύρα σου man)


bonus track

 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom