" Digger " η ταινία.

Melatos

WildRider
Δημοσιεύσεις
2.343
Ηλικία
40
Περιοχή
Πατρα
Όνομα
Θεμιστοκλής
Bike
Africa Queen
1EsF1pc.jpg

Το Digger είναι ένα σύγχρονο γουέστερν. Είναι η ιστορία του Νικήτα, που ζει αποτραβηγμένος στην κορυφή ενός ορεινού δάσους. Μια βιομηχανία επεκτείνεται επιθετικά διαταράσσοντας την άγρια φύση και απειλώντας τον πρωταγωνιστή μας. Η μεγαλύτερη απειλή όμως έρχεται με την ξαφνική άφιξη του γιου του, ο οποίος επιστρέφει για να διεκδικήσει το μερίδιο του κτήματος που κληρονόμησε μετά τον θάνατο της μητέρας του. Με φόντο μια κοινωνία σε ατμόσφαιρα εμφυλίου, οι δύο άνδρες συγκρούονται μετωπικά, με τη φύση ως τον μόνο παρατηρητή.

Η ταινία, που έχει διακριθεί σε πολλά διεθνή φεστιβάλ, βγαίνει -επιτέλους- στις -αθηναϊκές για αρχή- αίθουσες αυτήν την Πέμπτη.

Βρείτε ένα ωραίο θερινό σινεμαδάκι, πάρτε πασατέμπο και μπυρίτσα και απολαύστε σύγχρονο ελληνικό κινηματογράφο! Ελληνική φύση, επιτιθέμενη βιομηχανική δραστηριότητα, δύο τροχοί και ανθρώπινες σχέσεις σε πλήρη ένταση! Μόνο και μόνο που διαβάζει κάποιος για σύγχρονο γουέστερν , βλέποντας όλες αυτές τις διακρίσεις που έχει πάρει και με τον Μουρίκη στο κάστ της ταινίας, η επιτυχία είναι δεδομένη!

Ακολουθεί το επίσημο trailer:

 

forester

RideWild Team
Admin
Δημοσιεύσεις
5.324
Ηλικία
54
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Bike
R1200GS 2011
Τρομερο!Ανυπομονώ να το δω!!Μελατε βγαλε διαδρομη για κινηματόγραφο!!
Είσαι καλά αγόρι μου;
Για ένα σινεμά θες 3ημερο, σκηνές, γκαζάκια και 800 χλμ χώμα; Ε;
:ROFLMAO:
 

Melatos

WildRider
Δημοσιεύσεις
2.343
Ηλικία
40
Περιοχή
Πατρα
Όνομα
Θεμιστοκλής
Bike
Africa Queen
Είσαι καλά αγόρι μου;
Για ένα σινεμά θες 3ημερο, σκηνές, γκαζάκια και 800 χλμ χώμα; Ε;
:ROFLMAO:
Ναι αλλά ο @rigas διαθέτει πανί, προτζέκτορα και έχω και ένα φίλο με γεννήτρια, μικρή μη φανταστείς, ίσα να σηκώνει μια μπάντα... :LOL: :LOL: :LOL:
Νταξ και να μην είχαμε πανί, θα βρίσκαμε, έχουμε πολλά εδώ χάμου!:alien:
 

forester

RideWild Team
Admin
Δημοσιεύσεις
5.324
Ηλικία
54
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Bike
R1200GS 2011
Ναι αλλά ο @rigas διαθέτει πανί, προτζέκτορα και έχω και ένα φίλο με γεννήτρια, μικρή μη φανταστείς, ίσα να σηκώνει μια μπάντα... :LOL: :LOL: :LOL:
Νταξ και να μην είχαμε πανί, θα βρίσκαμε, έχουμε πολλά εδώ χάμου!:alien:
Είσαι λατρεία σκέτη λέμε!!!:love::love::love::love::love:
 
Top Bottom