12 Days living in this paradise...

Melatos

WildRider
Δημοσιεύσεις
2.343
Ηλικία
40
Περιοχή
Πατρα
Όνομα
Θεμιστοκλής
Bike
Africa Queen
Κατόπιν σχετικής άδειας από τον δημιουργό του, τον φίλο Alex δηλαδή, αναδημοσιεύω εδώ ένα video που έφτιαξε, και το οποίο αφορά, την δωδεκαήμερη παραμονή του, στο καταφύγιο του όρους Όθρυς! Ναι καλά διάβασες 12 μέρες, και να φανταστείς ότι το αρχικό πλάνο προέβλεπε 1-2 διανυκτερεύσεις! Μαγεύτηκε από τις Νεράιδες του δάσους τελικά.
Αφιερώνεται στην ομάδα του 1726 μέτρα παρά 3 χιλιόμετρα @rigas @KaraFire @Maik® με την υπόσχεση να πραγματοποιήσουμε την πολυπόθητη διανυκτέρευση!

Ένα video, που δικαιολογεί πλήρως την θέση του, στην κατηγορία Wild Videos

 

paschalis

WildRider
Δημοσιεύσεις
2.564
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Paschalis
Bike
R 1250 GS, ΜΖ 686 Βaghira
Αυτό που λέμε νέο αίμα.

εξαιρετικος...
αυτος θα γυρισε πισω άλλος ανθρωπος…!!

Έχει ξεκινήσει απο την αρχή της ταξιδιωτικής του πορείας ως άλλος άνθρωπος
τώρα απλά γυρνάει όλο και καλυτερος.
 

forester

RideWild Team
Admin
Δημοσιεύσεις
5.324
Ηλικία
54
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Bike
R1200GS 2011
Γράφει ο ίδιος στο κανάλι του, γι αυτό το βίντεο:
" Όταν ξεκίνησα να πάω στο συγκεκριμένο καταφύγιο είχα σκοπό να αφιερώσω 2-3 βράδια και να συνεχίσω για κάποιον αλλο όμορφο προορισμό της Ελλάδας. Τα πράγματα όμως άλλαξαν και κατέληξα να ''ξοδεύω'' και τις 12 μέρες της άδειας μου στο συγκεκριμένο παράδεισο. Έναν παράδεισο με ένα παραμμυθένιο σπιτάκι βουτηγμένο μέσα στα έλατα. Και όταν πολλοί απορούσαν για το πως ήταν η ζωή μου όλες αυτές τις μέρες το παρακάτω βίντεο έρχεται για να σας λύσει την απορία μέσα από 8 λεπτά μικρών στιγμιότυπων της καθημερινής μου ζωής.. "

Ο Άλεξ είναι εξαιρετικός περιηγητής. Το είχε μέσα του, δεν το "κόλλησε" από κάπου. Και μοτοσυκλετιστής ταυτόχρονα, που συνδιάζει περίφημα τις 2 του αγάπες. Τον παρακολουθώ χρόνια, γνωριζόμαστε άλλωστε, κι έχει πολλά ενδιαφέροντα να μας δείξει, τόσο από καλοκαίρι, όσο κι από χειμώνα - με μηχανή συνήθως, αλλά και χωρίς.
Ξεκίνησε στα 18 του μ' ένα Derby 125 κι έχει βρει την ωρίμανση μέσα από το F800 του (αν και κάποιες φορές αναπολεί την αξιοπιστία του 125, σε κάτι πείσματα του γερμανικού ον/οφ :LOL: ).

Keep on riding Alex (the simple way as you do it up to now)!
 

Ο Μυστήριος.

Ενέδωσα στην γοητεία της "Πομωνας"..😂
WildRider
Δημοσιεύσεις
960
Ηλικία
50
Περιοχή
East of Athens
Όνομα
George
Bike
BMW R1100GS
Δεν μου ήταν άγνωστη η εικόνα του... Νομίζω κάποτε με το 125 είχε περάσει κ από το my bike όπου ξεχειμωνιασαμε 3-4 χρόνια...
 

mAthosalas

KEEP it simple...RIDE
RideWild Team
Admin
Δημοσιεύσεις
5.626
Ηλικία
52
Περιοχή
ΧΩΜ
Όνομα
Κώστας
Bike
R1150GSA BumbleBee
Από τα μηχανάκια που γράψατε ότι έχει,ειναι το παλικάρι από τον Αστακό;
εσυ και οι γριες στα μπαλκονια στο χωριο ρε κουτσομπολη !xaxaχα!loool!!loool!
Που ειν'ο Αλεξ οεο?...:read:
 
Top Bottom