ΠεTrOFFy 2019 by Dakarete.(Ιστορίες για αγρίους..)

mAthosalas

KEEP it simple...RIDE
RideWild Team
Admin
Δημοσιεύσεις
5.626
Ηλικία
52
Περιοχή
ΧΩΜ
Όνομα
Κώστας
Bike
R1150GSA BumbleBee
Κατσε ντε τωρα λογικα περνανε Τελωνειακο ελεγχο Αιγυπτο...δεν το εκοψα να ανηφορισανε για Πειραια ψες...
6d5d91ed27a89d34e62230bfaaa613e3.jpg
d03113b64420e6a8c85176a832087c4f.jpg


Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Miltiadis

WildRider
Δημοσιεύσεις
115
Περιοχή
Κρήτη!
Bike
Ktm
@jmar ρε συ ακόμα βολταρεις!????
Respect σε όλα τα κοπέλια του 3ημέρου,ένα παραπάνω στα παιδιά απο Πελλοπόνησο και την υπόλοιπη Ελλάδα που παραβρέθηκαν όπως και στα παιδιά με τα βαριά μαστόδοντα και τον @jmar που άθελα μου και κάνοντας ένα μικρό λάθος τον"ταλαιπώρησα"λίγο την 3ή ημέρα μιάς και ήταν 2κάβαλος.
 
Τελευταία επεξεργασία:

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
WildRider
Δημοσιεύσεις
639
Περιοχή
Χανιά
Όνομα
Γιάννης
Bike
R 1200 GS '09
Respect σε όλα τα κοπέλια του 3ημέρου,ένα παραπάνω στα παιδιά απο Πελλοπόνησο και την υπόλοιπη Ελλάδα που παραβρέθηκαν όπως και στα παιδιά με τα βαριά μαστόδοντα και τον @jmar που άθελα μου και κάνοντας ένα μικρό λάθος τον"ταλαιπώρησα"λίγο την 3ή ημέρα μιάς και ήταν 2κάβαλος.

Αη μαρή που με ταλαιπώρησες , απλά δεν μ'αρέσουν τα μπρος πίσω
Ευχαριστούμε για όλα παιδιά, η βόλτα και η παρέα ήταν απλα καταπληκτική
 

mAthosalas

KEEP it simple...RIDE
RideWild Team
Admin
Δημοσιεύσεις
5.626
Ηλικία
52
Περιοχή
ΧΩΜ
Όνομα
Κώστας
Bike
R1150GSA BumbleBee
Αϊντε να δουμε ποιος θα καμει την αρχη...
 

Melatos

WildRider
Δημοσιεύσεις
2.343
Ηλικία
40
Περιοχή
Πατρα
Όνομα
Θεμιστοκλής
Bike
Africa Queen
Ακόμα εκεί είμαστε ρε π@@στη μου...

Οροπέδιο Καθαρό...

31ab61a64b8e3ed4aa7934a0d63a47f5.jpg
510473043093f86033ddbbe1dae582eb.jpg


Στάλθηκε από το BV5800 PRO μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

kotsidas

WildRider
Δημοσιεύσεις
34
Ηλικία
49
Περιοχή
Ηρακλειο Κρητης
Όνομα
Μιχαλης
Bike
Honda transalp 600
KTM 950 Adventure S
Ενταξι τι να πω ...περασα.ενα αξεχαστο 3ημερο χαρη σε εσας !!! Τα παιδια απο Χανια , Ηρακλειο, Ρεθυμνο ,Λασιθι , αλλα ιδιετερα σε εσας που μπηκατε στο καραβι ωστε να συμμετασχετε και συνοδηγησετε μαζι μας . Κορακας; Αρχοντας .Μηχανικος; Ολα τα λευτα . Ο Κτμακιας ; respect . Η καθρυν ; Μασκοτ. Σπαζοφαναριας; Κατι πρεπει να κανετε με αυτον . Ευθημης; Δεν παιζετε . Τελος ο Ρηγας ; Παντου παρον .Δεν περιγραφω αλλο ...αλλα μαλακες πινετε πολυ !!!κοψετε λιγο γιατι τον αλλο μηνα θα εχουμε προβλημα ...δεν θα φτασει
ΥΓ. Θα επανελθω με διαγγελμα !!!
 

mAthosalas

KEEP it simple...RIDE
RideWild Team
Admin
Δημοσιεύσεις
5.626
Ηλικία
52
Περιοχή
ΧΩΜ
Όνομα
Κώστας
Bike
R1150GSA BumbleBee
Περιμένετε ρε να γυρίσω για να ανεβάσετε τις φωτο

Ματαλα
57c2fc2fd887c801134f677349f4fb81.jpg
Φιλε...σκεφτεσαι και απεναντι ακτες Αιγυπτο Μαροκο και Κεηπ ταουν...αμα ειναι να περιμενουμε κανα δυο μηνες δεν τρεχει τιποτα...χαλαρα ε...σταδγιαλα πΧια...
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
WildRider
Δημοσιεύσεις
639
Περιοχή
Χανιά
Όνομα
Γιάννης
Bike
R 1200 GS '09
Μόλις μπήκα σπίτι κι αυτό γιατί δίνει βροχές απ τα ξημερώματα, αλλιως ήμασταν έτοιμοι και για σκηνακια νότιο Ρέθυμνο :love:

Ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλα τα παιδιά που για άλλη μια φορά έτρεξαν για να περάσουμε φανταστικά με μπροστάρη τον πρόεδρο που μας ποτιζε σε κάθε ευκαιρία 😂.

Χάρηκα που γνώρισα τα πατρινά τρελοκομεία (σπαζοαρχ...σπαζοφαναρια , το Ρήγα Φεραίο τον μελατο αυγουλοκαριολη) , την σαλτα @Cathryn τερρορ εξ κρου (που μάλλον έβαλε μυαλό :p), το Bob τον μάστορα , τον μαυροκορακα και όλους τους υπόλοιπους που δεν ήξερα από Ηράκλειο!
Ήμασταν όλοι "κουζουλοι" και γαμω τα παρεακια! Και εις άλλα με υγεία

Τώρα μπορείτε να ανεβάσετε ότι θέτε :ROFLMAO:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Melatos

WildRider
Δημοσιεύσεις
2.343
Ηλικία
40
Περιοχή
Πατρα
Όνομα
Θεμιστοκλής
Bike
Africa Queen
Καθομουν και σκεφτομουν για αυτό το τριήμερο.... Μου ερχοντουσαν στο μυαλό διαφορες ονομασίες για να το αποθηκευσω στον σκληρό του μυαλού μου... Και οπως το συννεφακι απο πάνω κατέβαζε ιδέες, περναει το Πυρ, γυνή και θάλασσα.... Χμμμμ, με μια αλλαγή θα γινόταν σε.....

Πέτρα, Τέρρορ και Ρακή...
 
Top Bottom