Επαφές σε περίπτωση ανάγκης

forester

RideWild Team
Admin
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
my moto
R1200GS 2011
Δημιουργήσαμε ένα χάρτη που θα συμπεριλάβει όλους όσους είναι πρόθυμοι, ανά περιοχή κι εδαφικό διαμέρισμα, να συνδράμουν όποιον βρεθεί στην περιοχή τους κι έχει ανάγκη.

Οποιος θέλει να συνδράμει στην παρούσα προσπάθεια, ας δηλώσει "παρών" και τα στοιχεία του στο παρόν θέμα, ή με πμ στους διαχειριστές.

Σε κάθε κουκίδα που φαίνετα στο χάρτη αντιστοιχεί κι ένα μέλος του φόρουμ, με τα απαραίτητα στοιχεία επικοινωνίας. Πατώντας στην κουκίδα, ανοίγει αντίστοιχο παράθυρο που εμφανίζει τις απαραίτητες πληροφορίες.

Τελευταία επεξεργασία:

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
WildRider
Περιοχή
Χανιά
Όνομα
Γιάννης
my moto
R 1200 GS '09
Να εκφερω μια αποψη? Μηπως κάποιοι αποθαρυνθουν και δεν θελουν να δηλωσουν επίθετο? Θα μπορουσαμε να βαλουμε πχ Θοδωρης-Forester, Γιαννης-jmar το τηλεφωνο και την περιοχη. Κατά τα άλλα μεσα κι εγω!

forester

RideWild Team
Admin
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
my moto
R1200GS 2011
Να εκφερω μια αποψη? Μηπως κάποιοι αποθαρυνθουν και δεν θελουν να δηλωσουν επίθετο? Θα μπορουσαμε να βαλουμε πχ Θοδωρης-Forester, Γιαννης-jmar το τηλεφωνο και την περιοχη. Κατά τα άλλα μεσα κι εγω!
Το τηλ είναι απαραίτητο!
Πέρα από αυτό, αρκεί και το nickname. Καλά έκανες και το διευκρίνησες Γιάννη!

Goukos

WildRider
Περιοχή
Salonika
Όνομα
George
my moto
_the_soul_traveller
Θα γεμίσει η Ελλάδα κουκίδα με αυτό το app !!!!
Μήπως να είναι και κάπου καρφιτσωμενο ώστε να είναι εύκολα προσβάσιμο από όλους σε περίπτωση ανάγκης ?

forester

RideWild Team
Admin
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
my moto
R1200GS 2011
Θα γεμίσει η Ελλάδα κουκίδα με αυτό το app !!!!
Μήπως να είναι και κάπου καρφιτσωμενο ώστε να είναι εύκολα προσβάσιμο από όλους σε περίπτωση ανάγκης ?
Ναι, βέβαια!
Είναι τεχνικό το θέμα, αλλά πιστεύω ότι θα μπορέσουμε να εμφανίσουμε το χάρτη στην 1η σελίδα, ή σε "κουμπί" , όπως το ημερολόγιο ;)
Η ιδέα δεν είναι καινούρια, υπάρχει και σ άλλα φόρα. Όμως ο χάρτης είναι ιδέα σημερινή (χθεσινή, Σαββατιάτικη) του Μάθου μας @mAthosalas .
Υλοποιήθηκε άμεσα, με τον έυκολο τρόπο. Θα βελτιωθεί όσο μπορούμε τεχνικά και θα είναι όσο εύχρηστη είναι δυνατόν!

paschalis

RW Buddies
WildRider
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Paschalis
my moto
R 1250 GS, ΜΖ 686 Βaghira
Στη Θεσσαλονίκη και όπως βλέπετε απο το παρόν post σε 24ωρη λειτουργία.
Το τηλέφωνο μου είναι στο προφίλ και στην αποθηκούλα μου
έχω ότι μπορεί να χρειαστει ένα αερόψυκτο GS 1200
στο 90 τοις εκατό των περιπτώσεων που θα μουλαρώσει....
(συνήθως να ξέρετε βαριούνται το δρόμο που θα διαλέξες και σβήνουν....ανεξήγητο αλλά αποδεκτό).

Spirtas

WildRider
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιώργος
my moto
R1200GS
Παρών βεβαίως...!!!
Παρά πολύ καλή ιδέα που επιτέλους υλοποιείται, αν αυτό δε προάγει τι συντροφικότητα τότε δε ξέρω τι το κάνει....!
Όλα τα στοιχεία μου είναι στο προφίλ, θα στείλω πμ να εξηγήσω που θα μπει η κουκίδα.👏

mAthosalas

RideWild Team
Admin
Περιοχή
HomeSweetΧΩΜ
Όνομα
Κώστας
my moto
F800GS 30years
Απο σημερα,ακομα και ο Επισκεπτης,χωρις δηλ.καποιος να χρειαζεται εγγραφη στo Φορουμ και για λογους Μοτοσυκλετιστικης παρεας και αλληλεγγυης,επανω επανω στην πρωτη γραμμη και ακριβως κατω απο το μπανερακι της κεντρικης σελιδας μας,υπαρχει το ταμπελακι RideWild SOS.Το οποιο εαν επιλεξει οποιοσδηποτε,μεταφερεται αμεσα ατον Χαρτη με τα Μελη που εθελοντικα ειναι σε ολη την Ελλαδα για περιπτωση που χρειασθει καποιος βοηθεια ή αλλη υποστηριξη...

Προσπαθουμε εδω στην Ομαδα να τα κανουμε ολα απλουστερα κι απλα ολοι μαζι να απολαμβανουμε οδηγηση κ ταξιδι...
KEEP it simple...RIDE :)

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

forester

RideWild Team
Admin
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
my moto
R1200GS 2011
Παρών βεβαίως...!!!
Παρά πολύ καλή ιδέα που επιτέλους υλοποιείται, αν αυτό δε προάγει τι συντροφικότητα τότε δε ξέρω τι το κάνει....!
Όλα τα στοιχεία μου είναι στο προφίλ, θα στείλω πμ να εξηγήσω που θα μπει η κουκίδα.👏
Καλημέρα Γιώργο. Για δες, σωστά σε τοποθέτησα;

Spirtas

WildRider
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιώργος
my moto
R1200GS
Καλημέρα Γιώργο. Για δες, σωστά σε τοποθέτησα;
Πιο σωστά δε γίνεται....
Φαντάσου ότι βγήκα στη ταράτσα και βρήκα τη πινέζα στη μέση μέση....!!!!;)
Καλημέρα Θοδωρή..!!

forester

RideWild Team
Admin
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
my moto
R1200GS 2011
Όσοι απάντησαν έως τώρα, έχουν συμπληρωθεί στο χάρτη. Ευχαριστούμε πολύ για την ανταπόκριση!!!!

ΥΓ: Στις μεγάλες πόλεις ειδικά, η ακριβής θέση δεν παίζει ιδαίτερο ρόλο και οι κουκίδες μπαίνουν σε τυχαίες θέσεις εντός πόλης. Αθήνα και Θεσ/νικη αλλάζω και χρώμα σε κάθε μέλος για να ξεχωρίζουν μεταξύ τους.

sugariasgeorge

WildRider
Περιοχή
εκτος πλανητη
my moto
με τα ποδια...
Όσοι απάντησαν έως τώρα, έχουν συμπληρωθεί στο χάρτη. Ευχαριστούμε πολύ για την ανταπόκριση!!!!

ΥΓ: Στις μεγάλες πόλεις ειδικά, η ακριβής θέση δεν παίζει ιδαίτερο ρόλο και οι κουκίδες μπαίνουν σε τυχαίες θέσεις εντός πόλης. Αθήνα και Θεσ/νικη αλλάζω και χρώμα σε κάθε μέλος για να ξεχωρίζουν μεταξύ τους.
για καποιο περιεργο λογο εχεις πεσει μεσα...
εκει που εβαλες την πιναζα μου ...
απο κει περναω καθε μερα .....
και περνω τον καφε μου....
:p:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

Top Bottom