Ανάγκη οξυγόνου και ψυχικής ανάτασης πυρόπληκτων Β.Έυβοιας

K.D.

WildRider
Δημοσιεύσεις
587
Ηλικία
40
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Δημητρης
Bike
R 1150 GS
Νομίζω η κοινωνία της Βόρειας Εύβοιας μας έχει ανάγκη όσο ποτέ πρίν!
Δυστυχώς η απρόσμενη καταστροφή που βρήκε το τόπο εκείνον είναι ανυπολόγιστη και ίσως να μην μπορούμε να φανταστούμε και τις συνέπειες που ακολουθούν!
Κυρίως ανάγκη είναι ψυχολογική υποστήριξη και θα ήταν καλό να συνδράμουμε σ αυτό όσο μπορούμε!
Σκέφτηκα λοιπόν ένα 2ήμερο (το πιθανότερο ασφάλτινο) στη Β.Ευβοια προς το τέλος Σεπτεμβρίου με περάσματα απ' τα περισσότερα χωριά που επλήγησαν!

* Σε περίπτωση που συμφωνηθεί θα ήθελα τη συμμετοχή για την οργάνωση και τις ιδέες να είναι κι από αλλά μέλη!
 

paschalis

WildRider
Δημοσιεύσεις
2.564
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Paschalis
Bike
R 1250 GS, ΜΖ 686 Βaghira
Εγώ πάλι έχω να προτείνω τη μετακόμιση της νότιας Baladeza might ride vol 6 στη διαδρομή Χιονοδρομικό Βελουχι - Αγία Άννα Εύβοιας με Δύση στο βουνό κι Ανατολή στη θάλασσα.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Juniorkourelis

RideWild Team
Μod
Δημοσιεύσεις
379
Ηλικία
36
Περιοχή
Αιγιο
Όνομα
Παναγιώτης
Bike
Transalp 650
KLX300
KAZER το καλό,το πράσινο
Εγώ πάλι έχω να προτείνω τη μετακόμιση της νότιας Baladeza might ride vol 6 στη διαδρομή Χιονοδρομικό Βελουχι - Αγία Άννα Εύβοιας με Δύση στο βουνό κι Ανατολή στη θάλασσα.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Αυτή Πασχάλη είναι Ανατολική Baladeza.. άσε που όλη νύχτα δεν θα μας δει κανείς. Και μη σου πω θα μας τρέχουν για εξακρίβωση στοιχείων μήπως είμαστε εμπρηστές.. που με τόσα led που έχουν βάλει όλοι, ένας κίνδυνος για φωτιά απο βραχυκύκλωμα υπάρχει🤭🤭..
Καλή σκέψη πάντως για την επόμενη πανσέληνο .
 
Top Bottom