Έρωτας Πάθος και Αποστακτήρια

ktasos

WildRider
Δημοσιεύσεις
692
Ηλικία
58
Περιοχή
Κιάτο
Όνομα
Τάσος
Bike
BMW R1200GSA
ΥΓ: Στην πρώτη συνάντηση για καφέ κλπ του φόρουμ μας, θα φέρω ένα απ τα σπέσιαλ μπουκαλάκια που έφερα, να το πιούμε για πάρτη μας.
Ετσι για τα καλορίζικα.
 

Italos

WildRider
Δημοσιεύσεις
61
Ηλικία
40
Περιοχή
Pallini
Όνομα
Nikos
Bike
R1200gs ADV
Ταξιδάρα το είχα διαβάσει και αλλού και μου δίνεται η ευκαρία εδώ να στο γράψω!!!

Δεν σε ξέρω Τάσο.... αλλά έχεις γράψει ωραία ταξιδιωτικά!!!

Σου εύχομαι να πραγματοποιήσεις τον επόμενο σου στόχο!!

Καλά τσάγια στους αμμόλοφους της merzuga!!
 

ktasos

WildRider
Δημοσιεύσεις
692
Ηλικία
58
Περιοχή
Κιάτο
Όνομα
Τάσος
Bike
BMW R1200GSA
Ταξιδάρα το είχα διαβάσει και αλλού και μου δίνεται η ευκαρία εδώ να στο γράψω!!!

Δεν σε ξέρω Τάσο.... αλλά έχεις γράψει ωραία ταξιδιωτικά!!!

Σου εύχομαι να πραγματοποιήσεις τον επόμενο σου στόχο!!

Καλά τσάγια στους αμμόλοφους της merzuga!!
Ευχαριστώ πολύ φίλε μου
 

Natassa

WildRider
Δημοσιεύσεις
56
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Bike
SV650/2017
Διαβάζω το ταξιδιωτικό σου και πέφτω πάνω στο Lagavulin. Μπαίνω σε διπλανό φόρουμ να γράψω κάτι σχετικό με το απόσταγμα αυτό και σε βλέπω πρώτη μούρη στο εκεί "Συμβαίνει τώρα...." θέμα!!! Εντάξει, πλάκα μου κάνετε!!! !xaxa

Πολύ ωραίο ταξίδι. Κάποια από τα μέρη που επισκέφθηκες σε Σκωτία και Ιρλανδία τα έχω επισκεφθεί ως τουρίστας, αλλά άλλο να τα γυρίζεις χιλιόμετρο χιλιόμετρο με το Χτήνος... Και στα επόμενα!
 

ktasos

WildRider
Δημοσιεύσεις
692
Ηλικία
58
Περιοχή
Κιάτο
Όνομα
Τάσος
Bike
BMW R1200GSA
Διαβάζω το ταξιδιωτικό σου και πέφτω πάνω στο Lagavulin. Μπαίνω σε διπλανό φόρουμ να γράψω κάτι σχετικό με το απόσταγμα αυτό και σε βλέπω πρώτη μούρη στο εκεί "Συμβαίνει τώρα...." θέμα!!! Εντάξει, πλάκα μου κάνετε!!! !xaxa

Πολύ ωραίο ταξίδι. Κάποια από τα μέρη που επισκέφθηκες σε Σκωτία και Ιρλανδία τα έχω επισκεφθεί ως τουρίστας, αλλά άλλο να τα γυρίζεις χιλιόμετρο χιλιόμετρο με το Χτήνος... Και στα επόμενα!
Νατάσσα έτσι και πέσει στην αντίληψή μου, ότι έχουμε κοινό πάθος με τα αποστάγματα, σου υπόσχομαι θα σε κάνω ντίρλα από μπαρουτοκαπνισμένο απόσταγμα φυσικά, και απ το αποστακτήριο του bruchladich. Ετσι για γούρι.
 

Ο Μυστήριος.

Ενέδωσα στην γοητεία της "Πομωνας"..😂
WildRider
Δημοσιεύσεις
960
Ηλικία
50
Περιοχή
East of Athens
Όνομα
George
Bike
BMW R1100GS
απο τα ταξιδιωτικα που τα απολαμβανεις γουλια-γουλια η΄μιλι με μιλι...!
ιδιαιτερος προορισμος κ αρτιος συνδιασμος εκλεπτισμενων απολαυσεων.!!
 

Vrasidas

RideWild Team
Μod
Δημοσιεύσεις
401
Ηλικία
56
Περιοχή
Πόρτο Ράφτη
Όνομα
Vrasidas
Bike
LIFAN 120, YAMAHA WR250F, FAZER 600, HONDA CBR1000RR
Πάντα τέτοια ! ;)

ΥΓ. Μου θύμισες πολλές καλές στιγμές στο Edinburgh και στην εξοχή της Σκωτίας ...
 

gxristop

WildRider
Δημοσιεύσεις
4
Ηλικία
57
Περιοχή
Πάτρα
Όνομα
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
Bike
BMW F750GS
εχω μείνει με το στόμα ανοικτό .... μπράβο και σε άλλα
 

mAthosalas

KEEP it simple...RIDE
RideWild Team
Admin
Δημοσιεύσεις
5.626
Ηλικία
52
Περιοχή
ΧΩΜ
Όνομα
Κώστας
Bike
R1150GSA BumbleBee
Εκατσα απο την Ανατολη του Ηλιου και διαβασα-απολαυσα το ταξιδιωτικο σου @ktasos ...μαγικά περασματα,ενα απωθημενο μου ταξιδωτικο τα οσα ειδα και εζησες τυχερε απο κοντα!!!Να εισαι καλα να (μας)ταξιδευεις φιλε!...🥇

Και για να μην αρχινισω και τιποτα αγιΑντρεηδες...
ΥΓ: Στην πρώτη συνάντηση για καφέ κλπ του φόρουμ μας, θα φέρω ένα απ τα σπέσιαλ μπουκαλάκια που έφερα, να το πιούμε για πάρτη μας.
Ετσι για τα καλορίζικα.
...μην ξεχνιομαστε ε?...:love::unsure::unsure:
 

ΚΟΥΤΑΚΙΑΣ

WildRider
Δημοσιεύσεις
94
Ηλικία
44
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ, Στάδιο
Όνομα
ΑΝΔΡΕΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
Bike
HONDA VARADERO MK1, SD02.
Φοβερό ταξίδι και τι υπέροχες φωτογραφίες!!! Ταξίδεψα κι εγω κει πάνω!!!! Αντε εις υγείαν και σύντομα στο επόμενο σου ταξίδι!!!!
 
Top Bottom